REVOLUTSIOONILINE KEMIKAALIDEVABA BIODESINFITSEERIMISTEENUS

Koroonakriisis alustasime revolutsioonilise kemikaalidevaba biodesinfitseerimisteenuse pakkumisega. Kasutame ruumide ja transpordivahendite biodesinfitseerimisel naturaalset hüpokloorishapet (HCIO) külma udu meetodil. Kasutatav biodesinfitseerimisvahend  Biodes500Prof on Terviseameti poolt professionaalseks kasutamiseks heaks kiidetud. Kuna selle viiruseid ja baktereid 100% tõhususega hävitava aine puhul on tegemist sisuliselt elektrolüüsitud soolveega, võivad nii inimesed, loomad kui taimed desinfitseerimise ajal ohutult ruumis viibida. Desinfitseerimise tõhusust kinnitab fakt, et HClO-d kasutatakse muuhulgas reovete puhastamiseks. Ohutust aga teadmine, et kontaktläätsede leotusvedelikuks on samuti HClO. Kui laialdaselt kasutatavad keemilised desinfitseerimisvahendid pole Teile sobivad, võib meie revolutsiooniline biodesinfitseerimisteenus vastata just Teie ootustele. Praegu osutame seda teenust ainult Tallinna ja Harjumaa piires. Täiendavaks infoks, konsultatsiooniks ja hinnapakkumise koostamiseks võtke palun ühendust e-kirja või telefoni teel.

REVOLUTSIOONILINE KEMIKAALIDEVABA BIODESINFITSEERIMISTEENUS

Koroonakriisis alustasime revolutsioonilise kemikaalidevaba biodesinfitseerimisteenuse pakkumisega. Kasutame ruumide ja transpordivahendite biodesinfitseerimisel naturaalset hüpokloorishapet    (HCIO) külma udu meetodil. Kasutatav biodesinfitseerimisvahend  Biodes500Prof on Terviseameti poolt professionaalseks kasutamiseks

heaks kiidetud. Kuna selle viiruseid ja baktereid 100% tõhususega hävitava aine puhul on tegemist sisuliselt elektrolüüsitud soolveega, võivad nii inimesed, loomad kui taimed desinfitseerimise ajal ohutult ruumis viibida. Desinfitseerimise tõhusust kinnitab fakt, et HClO-d kasutatakse muuhulgas reovete puhastamiseks. Ohutust aga teadmine, et kontaktläätsede leotusvedelikuks on samuti HClO. Kui laialdaselt kasutatavad keemilised desinfitseerimisvahendid pole Teile sobivad, võib meie revolutsiooniline biodesinfitseerimisteenus vastata just Teie ootustele. Praegu osutame seda teenust ainult Tallinna ja Harjumaa piires. Täiendavaks infoks, konsultatsiooniks ja hinnapakkumise koostamiseks võtke palun ühendust e-kirja või telefoni teel.